وزیر علوم عنوان کرد : فعلا بنا بر آموزش غیرحضوری است.

وزیر علوم عنوان کرد؛

فعلا بنا بر آموزش غیرحضوری است

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به شرایطی که کشور ما از نظر شیوع ویروس کرونا دارد مبنای شروع کار فعلا به صورت آموزش مجازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری درباره سال تحصیلی جدید گفت: سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریورماه آغاز می‌شود و با توجه به شرایطی که کشور ما از نظر شیوع ویروس کرونا دارد مبنای شروع کار به صورت آموزش مجازی است.

وی ادامه داد: حتی امور مربوط به ثبت نام و انتخاب واحد هم مجازی خواهد بود کما اینکه سال‌های قبل نیز تقریباً به همین صورت بود ولی بالاخره شروع کلاس‌ها مجازی خواهد بود

وزیر علوم افزود: تجربه‌ای که ترم گذشته داشتیم، دانشجویان و اساتید را کمک می‌کند و انشاالله این ترم با رفع کسری و کمبودهایی که بر اساس گزارش‌ها در نیمسال قبل در برخی مناطق کم و در برخی مناطق بیشتر وجود داشته، ترم خوبی را پیش رو داشته باشیم.

غلامی با اشاره به آموزش حضوری نیز گفت: برنامه‌های دانشگاه‌ها برای زمانی که شرایط اجازه دهد برای حضور دانشجو نیز تنظیم شده است و اگر بیماری کرونا کنترل شود و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و وزارت بهداشت اجازه برگزاری کلاس‌ها حضوری را بدهند، دانشگاه‌ها می‌توانند به سرعت به سیستم آموزش حضوری باز گردند.کد خبر 5014087

×

درود !

چطور می توانم شما را کمک کنم؟

لطفا جهت گفتگو بر روی آیکون سبزرنگ واتساپ کلیک کنید.

متشکریم

ایسما

× مشاوره